• Оливкова олія першого холодного віджиму Olio Extra Vergine di Oliva ж/б  1 л

Оливкова олія Vesuvio Olio Extravergine di Oliva ідеально підходить для термічної обробки і майже не використовується для приготування салатів через відсутність яскраво-виражених смаку і запаху. Воно зберегло всі природні властивості, характерні для свіжовичавленого масла.

 

Оливкова олія Vesuvio Olio Extravergine di Oliva - масло першого холодного віджиму. Оливкова олія першого віджиму досить поживно. Крім корисних жирних кислот воно містить невелику кількість вітамінів Е і К.

 

Незважаючи на те, що користь від оливкового масла для схуднення все ще обговорюється, немає сумнівів в тому, що заміна продуктів з насиченим жиром, наприклад, стандартного соняшникової олії на оливкову - краще для здоров'я серцево-судинної системи. Мононенасичені жири в оливковій олії допомагають зменшити рівень поганого холестерину і знизити ризик серцевого нападу та інсульту.

 

Оливкова олія також корисно для контролю рівня цукру в крові, що особливо важливо діабеті. Вживання в їжу оливкової олії першого віджиму допомагає знизити рівень цукру в крові, що яскраво проявляється після їжі. Оливкова олія також багато жирними кислотами омега-3, які можуть допомогти зменшити запалення, ще один плюсик для вашого серця і загального стану здоров'я.

 

Оливкова олія першого холодного віджиму Olio Extra Vergine di Oliva ж/б 1 л

  • Модель: Оливковое масло
  • Наявність: Є в наявності
  • 0 грн.