Насіння кунжуту містять 60% масла.


У складі масла кунжуту - токофероли, тригліцеринів, ефіри гліцерину, органічні кислоти, насичені і полінасичені жирні кислоти.


Все це робить масло кунжуту цілющим. Кунжут містить мононенасичені олеїнову кислоту Омега-3 (вона становить до 50% від загального складу жиру в кунжуті, що робить масло кунжуту особливо корисним).


Олеїнова кислота сприяє зниженню рівня "поганого" холестерину (LDL) і підвищення "хорошого" (HDL) холестерину в крові.


100 г насіння кунжуту містять добову норму кальцію, який відмінно засвоюється (на відміну від кальцію з молока).


Кунжут містить фосфор, магній, марганець, залізо, цинк, мідь. Всі ці мінерали знаходяться в насінні кунжуту в легкозасвоюваній формі.


Насіння кунжуту містять вітаміни групи А, Е, РР і вітаміни групи В - фолієва кислота, ніацин (B3), тіамін (B1), піроксідін (B6) і рибофлавін (B6). Речовина фітин відновлює баланс мінералів в організмі.


Такий багатий склад робить кунжут відмінним помічником при багатьох шкірних і очних захворюваннях. Насіння кунжуту містять унікальні фітоестрогени, представлені класом лігнанов.


Лігнано дуже ефективні при профілактики ракових захворювань. Так само лігнано допомагають при лікуванні хронічних запальних процесів, які можуть спровокувати розвиток онкологічного захворювання. Лігнано, що містяться в насінні кунжуту, покращують засвоєння вітаміну Е, який в свою чергу також має цілий арсенал корисних якостей, в тому числі ,. є антиоксидантом (тобто, теж допомагає профілактиці раку).


Кунжут зміцнює волосся і нігті. Попереджає остеопороз. Зміцнює кістки і допомагає нарощувати м'язову масу.


Насіння кунжуту містять багато білка, включаючи незамінні (наприклад, метіонін, якого мало в інших рослинних продуктах), що сприяє прискореній регенерації тканин.


Подробнее: https://urbech.moscow/ob_urbeche/belyy-kunzhut/

Кунжут білий

  • Модель: Кунжут белый
  • Наявність: Є в наявності
  • 0 грн.